CFT Academy

Zaujímavé novinky o naších uspechoch, cieľoch, filozofií a mnoho dalšieho nájdeš tu.

14 December 2017 - M. Mackulín

Mentálny kouč M. Mackulín: Genialitu hráčov neustálym kritizovaním nepodporíme

Sebavedomie, kreativita, empatia, fair play, odvaha prijať riziko/zodpovednosť, či postaviť sa k situáciám, ako k výzvam. Tieto hodnoty spojili CFT Academy Slovakia a mentálneho kouča Miroslava Mackulína. Obidvaja partneri rozšírili spoluprácu formou konzultácií s trénermi a semináre s rodičmi.

14 December 2017 - Imrich Mako

R. Kuzemka: CFT Academy nie je o tréneroch, ale o deťoch a ich snoch

Legendárny Johan Cruyff povedal „Futbal hráš svojou hlavou a nohý máš len na to, aby ti v tom pomohli.“ Slová holandskej futbalovej ikony sa stávajú v súčasnosti stále viac aktuálnymi. Doba kladie na hráčov stále väčšie nároky a v skúškach, kedy ide na trávniku, ale aj mimo neho do tuhého, obstoja iba pripravení. Keďže v CFT Academy Slovakia kladú dôraz na komplexný rozvoj osobnosti, nadviazali spoluprácu s mentálnym koučom Miroslavom Mackulínom.

21 November 2017 - Imrich Mako

Tréner CFT Sačurov/Dl. Klčovo Ľ. Hric: Vďaka CFT Academy si chlapci plnia detský futbalový sen.

Počas dvoch víkendov sa v areáli Základnej školy Lúčna predstavili na 3. ročníku turnaja Talent´s Trophy tri desiatky tímov zo Slovenska, Maďarska, Ukrajiny a Poľska. Inšpiráciou pre organizátora podujatia CFT Academy Slovakia bolo ponúknuť hráčom v ich centrách možnosť konfrontácie s rovesníkmi aj na medzinárodnej úrovni.

4 October 2017 - Imrich Mako

CFT Academy vďaka Coerver® Coaching ako prvá na Slovensku v spoločnosti Benficy Lisabon.

CFT Academy Slovakia oficiálne v elitnej spoločnosti klubov ako Benfica Lisabon, či Glasgow Rangers. Na tento exkluzívny zoznam sa akadémia pôsobiaca v pätnástich centrách na východnom Slovensku dostala vďaka podpisu zmluvy o spolupráci pri realizácii programu Coerver® Coaching Skill Full Age.

3 October 2017 - Imrich Mako

Talent Trophy 2017 privíta vo Vranov štyridsať tímov zo štyroch krajín.

Počas dvoch víkendov sa vo Vranove nad Topľou predstaví štyridsiatka tímov zo Slovenska, Maďarska, Ukrajiny a Poľska. Pozvanie CFT Academy Slovakia prijali v rámci III. ročníka medzinárodného futbalového turnaja prípraviek Talent Trophy 2017.

13 August 2017 - Imrich Mako

Festival materských škôl bol o úprimnej detskej radosti z pohybu.

„Úsmev – detské líca červené má...“ CFT ACADEMY sa v spolupráci s partnermi podarilo počas uplynulých deviatich mesiacov zrealizovať v materských školách vo Vranove, Prešove a Bardejove unikátny projekt všeobecnej športovej prípravy.

6 Maj 2017 - Imrich Mako

Tréneri CFT Academy absolvovali stáž v pražskej Sparte a Slávii.

Pražské „S“ Sparta a Slávia patria v Česku medzi značky, ktoré svoje tradíciou, infraštruktúrou a produkovanou kvalitou dlhodobo udávajú u našich západných susedov futbalové trendy. Práve v týchto dvoch kluboch absolvovali štvordňovú stáž tréneri CFT Academy. Bonusom bola prednáška na pôde Karlovej univerzity o tréningových metódach v FC Porto.

1 Marec 2017 - Imrich Mako

Výber CFT ACADEMY Slovakia sa stal so 61 gólmi najofenzívnejším tímom Adidas Cupu

Adidas Cup alebo „Fragaria v hale“ patrí medzi najprestížnejšie mládežnícke halové turnaje na Slovensku. Tento rok sa ho v šiestich vekových kategóriách zúčastnilo 104 tímov a po palubovkách sa okrem mladých Slovákov preháňali futbalové talenty z Ukrajiny, Maďarska, Srbska, Rakúska, Rumunska, Česka, Bieloruska, či Poľska.

5 Marec 2017 - Imrich Mako

CFT Academy: Deti snívajú o Messim a Ronaldovi všade rovnako, preto im dávame rovnakú šancu v Prešove, aj Bartošovciach!

„Naštartuj svoj športový sen.“ CFT Academy Slovakia naštartovala výnimočný projekt s týmto mottom pred viac ako dvoma rokmi. Dnes pôsobí v okresoch Prešov, ...

CFT ACADEMY Slovakia
5 Marec 2017 - Imrich Mako

Pre CFT Academy je kľúčové, aby sa deti naučili robiť vlastné rozhodnutia.

Hlavnou témou pravidelného interného Coachingu CFT Academy Slovakia bolo predstavenie novej koncepcie, ktorú inovoval a spracoval koordinátor mládeže Roman Kuzemka. Okrem teoretickej prednášky absolvovali tréneri pôsobiaci v akadémii aj míting s mentálnym koučom Miroslavom Mackulínom.